Kuzgun’un sezon finalinde büyük sürprizler yaşanacak

Star’da Çarşamba akşamları yayınlanan, haftaya ‘sezon finali’ bölümüyle ekrana gelecek olan sevilen dizisi ‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 15. bölümü de heyecan ve duygu dolu anlara sahne oldu.

Kuzgun ve Dila arasında büyük bir yüzleşmenin yaşandığı, Dila’nın Behram Adıvar’ın Terzi Derviş olduğunu öğrendiği, Kuzgun’un da Ferman’ın evinde babasının yaşadığını gösteren bir fotoğraf bulduğu bölümü ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

SEZON FİNALİ’NDE BÜYÜK SÜRPRİZLER YAŞANACAK !

Kuzgun, babasının akıbetini öğrenebilecek mi? Dila, Behram Adıvar olduğunu öğrendiği Derviş’ten intikamını alacak mı? Kuzgun ve Dila aşkı nasıl bir seyir alacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek, büyük sürprizlerle dolu ‘sezon finali’ bölümünde yanıt bulacak.

blank

KUZGUN’UN 15. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Dila, babası Rıfat’ın ölümüyle büyük bir şoka girdi. Dila’nın Kuzgun’a en çok ihtiyacı olduğu zamanlardı. Ancak Kuzgun, Rıfat’ın ölümündeki sorumluluğundan ötürü, Dila’nın yanında olmak istemesine rağmen kendini geride tuttu. Dila, babasının ölümününe sebep olan pusuyu Kuzgun’un kurmuş olabilme ihtimalinden kaçsa da, Kuzgun’un yokluğu Dila’nın kalbinde her geçen gün daha büyüyen bir yaraya sebep oldu. Dila ve Kuzgun arasında büyük bir yüzleşme yaşandı. Dila ile Kuzgun artık, acıları aşklarının önüne geçmiş iki yaralı insan oldu. Dila, babasının ölümüne giden yolda, Behram’ın rolünü öğrendiğinde hayatında yeni bir sayfa açıldı. Derviş ise, Rıfat’ın ölümü yüzünden Kuzgun’un Dila’ya olan hislerine bir kez yenilmesine engel olmak için harekete geçti. Kuzgun’a Dila’nın ihanetlerini yeniden hatırlatmak için çok keskin bir yöntem kullandı. Meryem de Rıfat’ı Kuzgun’un öldürmüş olabileceğinden şüphe etti. Meryem, Kuzgun’un içindeki karanlıkla ilk kez yüzleşti. Babasının ölümünün ve kendisine yaşattıklarının hesabını sormak için Behram Adıvar’ı bulmaya kararlı olan Dila, Terzi Derviş’e gitti ve onun üzerinden Behram’a meydan okudu. Selçuk, gözaltındaki Ali’ye, Ferman Koruoğlu’nun, onu dışarı çıkarabilecek bir teklifi olduğunu söyledi. Ali teklifi kabul etti. Dila, sevkiyat gecesi yaşananlarının izini sürdüğünde, kendisini ihbar edenin Kumru olduğunu çözdü ve karşısına çıktı. Dila, köklerinin nereye dayandığını sorarak Kumru’nun aklına kurt düşürdü. Kumru, içini kemiren şüphelerin ve cevabını bulamadığı soruların peşine düştü ve Terzi Derviş’in dedesi olduğunu öğrendi. Kuzgun, Selçuk’un Ferman Koruoğlu’na çalıştığını öğrenmesiyle onu takibe aldı. Selçuk, Kuzgun’u bilmeden Ferman’ın evine götürdü. Kuzgun burada, babasının hayatta olduğunu gösteren bir fotoğraf buldu. Kumru’yu adım adım takip eden Dila da Behram’ın gerçekte Terzi Derviş olduğunu öğrendi.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, sürprizlerle dolu sezon finali bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.