‘Kuzgun’un 8. Bölüm tanıtımı yayınlandı

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 8. Bölüm tanıtımı yayınlandı.

Kuzgun ve Dila’nın birbirlerinin canını acıtacak sözlerinin hemen ardından, evlenmek üzere olduklarının görüldüğü tanıtım ters köşe sürpriziyle herkesi şaşırtıyor. Kuzgun ile Dila’nın aşklarının ve savaşlarının büyüklüğü de dikkat çekerken, dizinin heyecan dolu hikayesinden çarpıcı anlar da yer alıyor

KUZGUN’UN 7. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dila, Rıfat’ın gözaltına alınması ile büyük bir şok yaşadı. Dila, Kuzgun’a şüpheyle yaklaştıama Kuzgun açık vermedi. Dila, babasının serbest kalmasını sağlamak için, Rıfat’ın suçu şoförlerin üzerine yıkma planını kabul etti. Kuzgun da Rıfat’I hapse attırmak için harekete geçti. Dila’yı adım adım takip ettiren Kuzgun, Rıfat ve Dila’nın oyununu bozdu. Rıfat tutuklandı, Dila da dava sürecini manipüle etmek şüphesiyle geçici olarak avukatlık mesleğinden men edildi. Adliye çıkışında Meryem, Rıfat’a karşı yıllarca içinde biriktirdiğ her şeyi döktü. Bu an, Rıfat’ın Meryem’e karşı yenilgi, Meryem, Kuzgun, Kartal ve Kumru’nun zafer ve mutluluk anı oldu. Bora, Dila’ya babasını tutuklatanın Kuzgun olduğunu söyledi. Dila, gece kulübündeki güvenlik kamerası kayıtlarını izledi, Kuzgun’un içkisine ilaç koyduğunu gördü, sonrasında yaşanaları birleştirdi ve babasını tutuklatanın Kuzgun olduğundan emin oldu. Dila, Kuzgun’un karşısına çıktı ve onunla yüzleşti. Kuzgun, Dila’ya her şeyi kendisinin yaptığını itiraf etti ve ona; babasına, ailesine ve kendisine yaşatılan acıları, gerçekleri tek tek hatırlattı. Dila verecek cevap bulamadı. Kuzgun, paravan şirketi üzerinden yapılacak yeni sevkiyat tarihini beklemeye koyuldu. Bu sırada, Behram Adıvar da Bora’yı sevkiyatı Kuzgun’la birlikte yapmaya mecbur bıraktı. Kuzgun, Rıfat’ın şirketine geldi. Bora da geldi. Rıfat’I nodasında yanyana geldiler. Kuzgun karşısında Ali’yi görmeyi beklerken içeriye Dila girdi ve babasının koltuğuna oturdu. Dila, Kuzgun ve Bora’ya babasının işlerini kendisinin devraldığını söyledi. Bu aynı zamanda Dila’nın Kuzgun’a savaş açtığının da ilanı oldu. Kuzgun ve Dila sözleriyle olmasa da, gözleriyle birbirlerine meydan okudu.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.

‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.