Kuzgun’a flaş transfer!

Star’ın Ay Yapım imzalı Kuzgun dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Ay Yapım’ın Star TV için hazırladığı ‘Kuzgun’ dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Barış Arduç (Akça Kuzgun) ile Burcu Biricik’i (Dil) buluşturan dizi Hatice Aslan(Meryem), Levent Ülgen (Rıfat) ve Erdal Küçükkömürcü gibi usta oyuncularıyla da dikkat çekiyor.

Babasının ve yapayalnız geçirdiği çocukluğunun intikamını almaya çalışan Kuzgun Cebeci’nin hikâyesini anlatan dizinin kadrosuna Ahmet Varlı dahil oldu. Güçlü oyunculuğuyla beğeni toplayan Ahmet Varlı diziye Şeref’in oğlu Bora karakteriyle katılacak ve dengeleri değiştirecek.

blank

Geçen çarşamba 2. bölümü ekrana gelen Kuzgun’un senaryosunu Emmy ödüllü Kara Sevda dizisine de imza atan Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.