“Kuzgun” yepyeni hikayesiyle bu akşam Star TV’de başlıyor

Star TV’nin geçtiğimiz sezon çok konuşulan dizisi ‘Kuzgun’ yeni sezona bomba gibi bir hikayeyle giriyor. Onur Saylak’ın ‘Ferman’ karakteriyle dahil olduğu dizinin merakla beklenen ikinci sezonunda seyirci tutku dolu bir aşk hikayesine tanık olacak.

YouTube video

Ay Yapım imzalı ‘Kuzgun’, geçtiğimiz sezonun ardından aşk ve tutku dolu, ters köşelerin olacağı yeni hikayesiyle seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Yeni sezonda aşkın ön planda olacağı dizide Dila’yı canlandıran Burcu Biricik, bambaşka bir kadın olarak ekran başındakilerin karşısına çıkacak.

Dizinin oyuncularından Barış Arduç, Burcu Biricik ve bu sezon diziye dahil olan Onur Saylak yeni sezon tanıtım çekimleri için bir araya geldi. Yapılan fotoğraf çekiminde üçlünün uyumu dikkat çekti. Dizide, Arduç, Biricik ve Saylak arasında yaşanacaklar heyecanla beklenecek.

İlk tanıtımı yayınlandığından bu yana büyük merak uyandıran ‘Kuzgun’, yepyeni hikayesiyle bu akşam Star TV’de başlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.