Kütahya’da Millet Bahçesi mesaisi

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, imalat süreci devam eden Kütahya Millet Bahçesi şantiyesi ile birlikte DSİ kavşağında devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi.

KÜTAHYA (İGFA) – Evliya Çelebi Mahallesinde imalatı devam eden Kütahya Millet Bahçesi şantiye alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yüklenici firma yetkilerinden bilgiler aldı.

blank

Kütahya Millet Bahçesi’nin, kısa süre sonra Kütahyalı hemşehrilerinin kullanımına açılacağını ifade eden Başkan Işık, Kütahya Millet Bahçesinin, Kütahya’ya özgü olarak projelendirildiğini söyledi.

Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Işık, daha sonra Fevzi Çakmak Caddesi ve DSİ kavşağında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından imalatı devam ettirilen kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi. Çalışanlarla kısa süre sohbet ederek bilgiler alan Başkan Işık, 2022 yılını yatırım yılı olarak ilan ettiklerini ve Kütahya’nın daha yaşanabilir bir kent hüviyetine dönüşmesi için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.