Kuruluş Osman’ın Malhun Hatun’u Yıldız Çağrı Atiksoy hastanelik oldu

Atv ekranlarında yayınlanan ve birçok sahnesiyle izleyicilerde büyük heyecan yaratan Kuruluş Osman Yıldız Çağrı Atiksoy’u kadrosuna katmıştı. Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin yoğun temposuna dayanamadı ve hastaneye gitti. Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren sevgilisi Berk Oktay ile birlikte hastaneye giden oyuncunun bitkin olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Kuruluş Osman dizisine transfer olan Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilisi Berk Oktay ile hastaneye giderken görüntülendi. Çarşamba akşamları Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisine “Malhun Hatun” karakteri ile dahil olan Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin yoğun temposuna dayanamayınca hastaneye gitmek zorunda kaldı.

Yıldız Çağrı Atiksoy Yasak Elma dizisinde oynayan sevgilisi Berk Oktay ile Ankara Ulus’ta bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Hastanede serum takılan ve kendine geldikten sonra da evine gönderilen Atiksoy, röportaj yapmak için kameraların yanına gitmek yerine arabaya geçmeyi tercih etti.

blank blank

Berk Oktay ise yaşananları kameralara açıkladı. Oyuncu, “Çağrı yeni işe başladı. Ondan dolayı biraz fazla yoruldu herhalde. Serum taktırmaya geldik, kontrollerimiz yapıldı. Bir sıkıntımız yok” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.