Kurşun dizisinin ilk bölümünü oyuncular birlikte izledi

Geçtiğimiz gün yayınlanan Kurşun dizisinin ilk bölümünü oyuncular ve Fox TV yöneticileri birlikte izledi.

Fox TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Buçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç’ın rol aldığı Kurşun dizisinin geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlandı. 1970’li yıllarda İstanbul’da adalet arayan Orhan Atmaca isimli savcıyla kendisine çok güvenen bir gazeteci olan Leyla Devrim’in mücadelesini anlatan dizi, yayınlanan ilk bölümüyle çarşamba gününün en çok izlenen programı olmayı başardı. Beykoz Kundura’da diziyi izleyen oyuncular ve Fox TV yöneticileri, bölüm bittikten sonra başarılarını pasta keserek kutladı. Sosyal medyada da kendisinden bahsettiren dizi, Twitter’da Türkiye gündemine girmeyi başarırken 30 Ekim’de yayınlanacak 2. bölüm için şimdiden bekleyiş başladı.

blank
Engin Altan Düzyatan, Buçin Terzioğlu
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.