KüçükÇiftlik Park, uzun bir aradan sonra efsane konserler ile kapılarını açıyor

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, uzun bir aradan sonra güzel günlere dönüşümüzü 7 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile müjdeliyor! Sahnede Goran Bregoviç Wedding & Funeral Band, Shantel, BaBa ZuLa ve Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası’nın olacağı festivalde İstanbullular gün boyu dans edecek, dostlarıyla kavuşacak ve dev mangallarda pişirilen lezzetlere doyacak. Baharın gelişini, tekrar bir arada olmayı kutlayacağımız “İstanbul’da Bahar”, yeniden yaşanacak unutulmaz günlerin başlangıç şöleni olacak.

KüçükÇiftlik Park, tüm İstanbulluları baharı iyi dileklerle karşılamaya davet ediyor. Uzun bir aradan sonra bir arada dans ederek adeta hayata döneceğimiz “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da gün boyu sürecek müziğin yanı sıra dev panayır ortamında enfes mangal lezzetleriyle bir şölen yaşanacak.

blank

Unutulmaz anlarla eğlence tutkunlarının hafızalarına kazınacak ve temponun hiç düşmeyeceği festivalde, Balkan müziği denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Goran Bregoviç ve orkestrası sevilen şarkılarıyla İstanbulluları coşturacak. Festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini ayrıca, DJ setiyle Shantel ve dünya festivallerinin de gediklisi haline gelen, sevilen şarkılarıyla ritmi hiç düşürmeyen BaBa ZuLa ile Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası yüzdeyüz müzikle renklendirecek.

URU organizasyonuyla 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın biletleri Biletix’te!

blank

KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:
İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.