KuCoin’in NFT Pazar Yeri Windvane, İlk Projesi Zzoopers ile NFT Launchpad’i Başlattı

Kripto para dünyasının önde gelen borsalarından KuCoin, NFT pazar yeri Windvane’in ilk NFT projesi Zzoopers ile yeni NFT Launchpad’i 2 Haziran’da piyasaya sürdü. Kullanıcılarına birçok farklı Metaverse platformu içerisinde toplama ve kullanma olanağı tanıyan avatar projesi Zzoopers’ın hayvan temalı Genesis NFT’leri, 20 Haziran’da Windvane NFT Launchpad’de ön satışa sunulacak. Ayrıca Windvane tarafından Twitter ve Discord’da düzenlenecek etkinlikte Zzoopers NFT’lerinin Whitelist’i için çekilişle 500 şanslı kişi seçilecek.

NFT, devasa bir pazarla günümüzün en heyecan verici konularından biri haline geldi. Windvane’in piyasaya sürülmesiyle KuCoin’in NFT alanında yeni bir adım atması, sektörde önemli bir dönüm noktası olacak.

Dünyanın önde gelen global kripto para alım/satım platformu KuCoin, NFT pazar yeri Windvane’de ilk NFT projesi Zzoopers ile yeni NFT Launchpad’i piyasaya sürdü. Avatar projesi Zzoopers, kullanıcılarına farklı Metaverse’lerde NFT toplama ve kullanma imkanı sağlıyor. Zzoopers’ın hayvan temalı Genesis NFT’lerinin ön satışları 20 Haziran günü Windvane NFT Launchpad’de gerçekleşecek. Windvane tarafından 17 Haziran tarihine kadar Discord ve Twitter mecraları üzerinden Whitelist etkinliği düzenlenecek. Etkinliğin sonunda Zzoopers güvenlik özelliği olan Whitelist için 500 şanslı kişiyi seçecek.

Kapsamlı bir NFT alım-satım platformu olarak Windvane; NFT başlatma paneli, mint (madencilik) işlemi, alım-satım, yönetim ve diğer birçok hizmeti en uygun şekilde kullanıcılarla buluşturacak. Bununla birlikte profesyonel işlevi, gelecek vaat eden projeleri, son derece düşük ücretleri, farklı öncelikler tanıyan Whitelist’leri ve en güçlü güvenlik sistemleri özellikleri ile temel olarak NFT alım/satımı yapan ve sevenlerinin tüm beklentilerini kapsayacak bir hizmet sunacak.

Zzoopers Genesis Hayvan Avatarını Metaverse ile Birleştiriyor

Ethereum blok zincirine dayanan Zzoopers Genesis, farklı tür ve kişiliklere sahip 5555 benzersiz hayvan avatarının bir koleksiyonunu kapsıyor. Zzoopers Genesis koleksiyonunda Tiger, Elephant, Panda, Unicorn, Cheetah, Deer, Fox, Monkey, Penguin ve Rabbit’te 10 benzersiz hayvan karakteri yer alacak. Her Zzooper farklı metaverselerde kendi benzersiz görünümüne, kişiliğine ve hikayesine sahip olarak kullanılabilecek.

Season Studio ve MetaOasis DAO iş birliğinde geliştirilen Zzoopers Genesis, güçlü bir ekip çalışmasının ürünü olarak ortaya çıktı. Hayvan hikayelerine duyulan sevgi ve Metaverse tutkusunun bir araya geldiği projede birçok özellik yer alıyor. Zzoopers Genesis, 50’den fazla deneyimli 3D sanatçıyı barındıran ve Metaverse gayrimenkulü yatırımlarını geliştiren ilk ekiplerden olan MetaOasis DAO tarafından geliştirildi. Koleksiyon herkesin birbirini benzersizliği için kutlayabileceği kapsayıcı ve neşeli bir evren oluşturuyor.

Windvane, Endüstrinin Gelişimini Destekleyecek

NFT Pazar Yeri Windvane hakkında görüşlerini bildiren Windvane’in Kurucusu Fungi Chic, “Yeni NFT Marketplace Windvane’in lansmanı, işlevsellik ve kullanıcı deneyimi açısından her yerde ince düşünülmüş ayrıntılarla sektördeki en kullanıcı dostu NFT pazar yerini yaratmayı hedefliyor. KuCoin için bu proje NFT alanındaki bir başka önemli yapı taşını oluşturuyor. Windvane’in yalnızca KuCoin ekosistemini zenginleştirmeyeceğine, aynı zamanda endüstrinin gelişimini de destekleyeceğine inancımız tam.” dedi.

Zzoopers projesi ile ilgili düşüncelerini paylaşan MetaOasis DAO’nun kurulmasına katkıda bulunan Cecilia Maple, “Metaverse arazilerinin yatırımına ve inşasına özel olarak odaklanan bir DAO olarak, birçok Metaverse’ün kullanıcı deneyimlerini genişletme ve zenginleştirme vizyonuyla Zzoopers’ı yaratıyoruz. Yeni dünya geliyor ve yeni dünyayı size getirmek için yakın gelecekte Windvane gibi stratejik ortaklarla yakın çalışmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.