Kubilay Aka’nın yardımına Aras Bulut İynemli koştu

Kubilay Aka kafasını cama vurdu! Yardımına Aras Bulut İynemli koştu.

Son olarak Cam Tavanlar dizisiyle karşımıza çıkan Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde evinde düşerek kafasını cama vurdu. Aka’nın yardımına Çukur’un yıldızı Aras Bulut İynemli koştu.

Genç oyuncu Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde evde dengesini kaybederek kafasını cama vurdu. Aka’nın yardımına ise eski rol arkadaşı ve yakın zamanda komşusu olan Aras Bulut İynemli koştu. İlk müdahaleyi yapan İynemli, Aka’yı apar topar hastaneye götürdü.

KAFASINA 12 DİKİŞ ATILDI

Hürriyet’te yer alan habere göre; Zekeriyaköy Acıbadem Tıp Merkezi’nde teavi altına alınan Kubilay Aka’nın kafasına 12 dikiş atıldı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen oyuncu, şu sıralar evinde istirahat ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.