gazetemag tv

Kubilay Aka ile görüntülenen Bade İşçil, ilk kez konuştu

Bade İşçil’den olay Kubilay Aka itirafı.

Vatanım Sensin dizi setinde Miray Daner’le tanışıp arkadaşlıklarını aşka taşıyan fakat geçtiğimiz aylarda olaylı bir ayrılık yaşayan Kubilay Aka, Daner’i Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Hilal Altınbilek ile aldattığını konuşulmasının üzerinden çok geçmemişken Bade İşçil ile görüntülenmiş ve skandal bir iddia ortaya atılmıştı.

Beşiktaş’ta bir mekanın terasında Bade İşçil ile görüntülenen Kubilay Aka, kameraları fark etmemiş ve samimi bir şekilde görüntülenmişti. Hatta ikilinin samimiyeti ilerleterek öpüştüğü iddia edilmişti.

Olay konuşulmaya devam ederken genç oyuncudan açıklama gelmiş, Aka, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

– Bugün rol arkadaşım Bade İşçil ile hakkımızda çıkan haberleri şaşkınlıkla ve büyük üzüntüyle takip etmekteyim. Tüm yasal haklarımı saklı tutarak ortada bir ilişki olmadığını kamuoyunun bilgisine sunarım.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda objektiflere takılan Bade İşçil ise basın mensuplarının sorularını yanıtlamaktan çekinmedi ve açıklamasındaki detay ile olay sözlere imza attı.

İşçil, ‘Aşk 101’ dizisinde beraber rol aldığı Kubilay Aka ile bir mekanda baş başa görüntülenmesine dair ”Kubilay’ı çok seviyorum ama arkadaş olarak. Ne öpüşmesi ne aşkı” diyerek Aka gibi yalanladı. Açıklamasına devam eden Bade İşçil, “O gün Kubilay aradı, ‘Buluşup bir kahve içelim’ dedi, sonra da buluştuk. Sette de çok iyi anlaşıyoruz. Arkadaşlığımızı daha da ilerletelim dedik. İleri de ne olur bilemem ama şu an tek aşkım oğlum” deyince Kubilay Aka’ya açık kapı bıraktığı konuşuldu.

Kubilay Aka ve Bade İşçil, yeni bir aşka yelken mi açtı?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler