Kübalı bir puro üreticisi Fidel Castro için dünya rekoru kırdı

Kübalı bir puro üreticisi, Fidel Castro’nun 90. doğum günü için dünya rekoru kırdı. Küba Devrimi’nin efsanevi lideri olan Fidel Castro’nun 90’uncu doğum günü dünyanın dört bir yanında ses getirirken, Kübalı bir puro üreticisi Castro için dünya rekoru kırdı.

90 METRELİK PURO SARDI

Jose Castelar isim puro üreticisi, Castro’ya hediye etmek için 90 metrelik bir puro sardı. “Beni tanıdığını sanmıyorum.” diyen Castelar “Yıllardır puro içmediğini biliyoruz, ancak doğum günü hediyesi olarak ona bu sıkı çalışmanın meyvesini vermek istedik.” ifadelerini kullandı. Castelar 90 metrelik puro için 10 gün boyunca, günde 12 saat çalıştıklarını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.