gazetemag tv

Kraliçe Elizabeth’in fotoğrafları ile madalyalarını çalan hırsız yakalandı

İngiltere’deki Buckingham Sarayı’nda Kraliçe Elizabeth’in fotoğrafları ile madalyalarını çalan hırsız suçunu itiraf etti.

İngiltere’de Buckingham Sarayı’ndaki hırsızlık olayının arkasındaki gerçek ortaya çıktı. Sarayda servis elemanı olarak çalışan hırsız, suçunu itiraf etti.

Kraliçe Elizabeth’in fotoğrafları ve bazı madalyaların da aralarında yer aldığı çok sayıda parçayı çalan kişinin, sarayda çalışan bir servis elemanı olduğu ortaya çıktı.

37 yaşındaki Adamo Canto, bir Koramiral’in madalyasının eksikliğini fark etmesiyle yakayı ele verdi.

ÇALDIKLARINI SATIŞA ÇIKARDI

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, 37 yaşındaki Adamo Canto, koronavirüs salgınından dolayı yetki alanı genişletilince durumu fırsat bildi.

Durumdan faydalanan çalışan, pek çok özel bölümün kapılarını açabildi. Soygunu da bu sayede gerçekleştirdi.

Değeri 10 bin ile 100 bin sterlin arasında değişen çok sayıda parçayı çalarak internet üzerinden satışa çıkardı. Suçunu itiraf eden Adamo Canto, 3 hırsızlık suçundan yargılanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.