Koronavirüse rağmen otelde konser veren Murat Dalkılıç ilk kez konuştu

Murat Dalkılıç, Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde geçtiğimiz ay konser verdi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle her yer kapalıyken Dalkılıç’ın konser vermesi tepki çekmişti. Objektiflere yansıyan Murat Dalkılıç, konuyla ilgili konuşurken ‘Tepkiyi ben almadım’ diyerek şaşırttı.

Hande Erçel ile ilişkisinin bitmesinin ardından özel hayatıyla sık sık gündemde yer alan ünlü popçu Murat Dalkılıç, verdiği konser ile eleştiri oklarının hedefi oldu.

Koronavirüs pandemisine rağmen geçtiğimiz ay Antalya’da bir otelde konser veren Murat Dalkılıç, büyük tepki almıştı.

blank

Otelde konser vermesi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen ünlü popçu Murat dalkılıç, konuyla ilgili muhabirlerin yönelttiği soruya ‘Tepkiyi ben almadım’ sözleri ile yanıt verirken dikkat çekerken sözlerine şöyle devam etti: ‘Benlik bir şey değil o. Otellerde müzik yapmak saat 20.00 ile 22.00 serbest. Her yerde var yani.’

Dalkılıç, muhabirin sorduğu ‘Bu teklif geldiğinde kabul etmeme gibi bir durumunu olur muydu? Çünkü pandemi var biliyorsunuz…’ sorusuna ‘Kimsenin öyle bir lüksü yok. Kimsenin öyle bir işi kabul etmeme gibi bir lüksü yok arkadaşlar’ diyerek röportajı sonlandırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.