Koronavirüs bisiklet ve scooter satışlarını patlattı

Kovid-19 salgını bisiklet ve scooter gibi bireysel yolculuk yapmaya imkan veren araçların satışlarını artırdı. GittiGidiyor'un Temmuz ayı verilerine göre, yetişkinler için olan bisikletlerin satışı geçen yılın aynı dönemine oranla 4 kat arttı.

Meraklılarının dışında özellikle daha çok çocuklar için alınan scooter ve bisikletler günümüzde artık yetişkinlerin de tercihi haline geldi.

GittiGidiyor’un Temmuz ayı verilerine göre yetişkinler için olan bisikletlerin satışı geçen yılın aynı dönemine oranla yaklaşık 4 kat arttı.

Yetişkinler için olan scooter satışları ise yine geçen yılın Temmuz ayına göre yaklaşık 21 kat artış gösterdi. Yetişkin bisikletleri ortalama bin 400 liradan satılırken, yetişkin scooterları ise ortalama 3 bin 600 liradan alıcı buluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.