Konak Kent Konseyi Gençlik Meclisi Olağan Seçimli Genel Kurulu Gerçekleşti

Konak Kent Konseyi Gençlik Meclisi seçimi Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Buğra Kızılkara’nın ve Blok listesinin seçildiği seçime İzmir’de faaliyet gösteren çok sayıda siyasi ve sivil toplum kuruluşu katılım gösterdi.

Asil yönetim kurulu üyeleri; Mert Yurtsever, Tuana Lina Başak, Furkan Tuna, Emre Gökmen, Deniz İrisoy, Atakan Başpehlivan, Barkın Ulutaş, Berker Dinç’ten, yedek yönetim üyeleri ise Alican Kelek, Kuzey Tunay, Dilara Baskan, Ertürk Yılmaz, Beyza Zülal Türe, Sevil Hür Abdullah Gezginci ve Nilay Özdemir’den oluştu.

Divan başkanlığını ise Çiğli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Cemil Efe Bozkurt üstlendi. Son konuşmayı yapan Konak Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığına seçilen Kızılkara sözlerini şu şekilde sonlandırdı; “ Bugün güzel bir seçim gerçekleştirdik öncelikle katılan herkese teşekkür ediyorum bu yolda her zaman bize destek olan Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcuya, Yönetim Kuruluna ve Genel Sekreteri Alper Yağlıdere’ye teşekkür ediyorum. Bu kenti yönetecek olan genç arkadaşlarıma da teşekkürü borç biliyorum. Gençler bu kentin sakini değil sahibidir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.