Komedi filmi ‘Fırıncının Karısı’nın merakla beklenen fragmanı görücüye çıktı

Başrollerini , , Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen’in paylaştığı komedi filmi ‘’nın merakla beklenen fragmanı görücüye çıktı.

’ Geliyor…

Yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı ve senaryosunu Murat Taşkent’in kaleme aldığı sinema sezonun açılış filmi ‘’nın 27 Eylül’de seyirciyle buluşuyor. ’in fırıncının karısı Ferdane, ’un paragöz fırıncı Mustafa, Korhan Herduran’ın hurdacı Ramazan, Ferdi Sancar’ın İsmail ve Seda Türkmen’in Hacer karakterlerine hayat verdiği ‘’ filmi hikayesiyle izleyenleri güldürecek.

’ Hikaye:

’ Ferdane’nin (), hareketlerinden şüphelendiği kocası Mustafa’yı () gizliden takip etmesiyle başlar.

Naif ve kendi halinde bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen, kıskanç ve bir o kadar paragöz bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir merakın içine sürükler. Kocasındaki bu büyük değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocası Mustafa’nın peşine düşerken kendisini büyük bir maceranın içinde bulur.

27 Eylül’de Sinemalarda

Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık’ın gerçekleştirdiği, yapımını ‘Two Yapım’ın üstlendiği, başrollerini , , Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen’in paylaştığı ‘’ 27 Eylül’de Türkiye ile aynı zamanda Avrupa ülkeleri ve Azerbaycan’da sinemalarda…

Oyuncular: , , Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin, Ayça Koptur

# GazeteMAG Arşiv Haberler