Kocan Kadar Konuş Diriliş’e Almanya’da büyük ilgi

BKM yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin özel gösterimi filmin oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Enis Arıkan, Begüm Öner, Gülenay Kalkan ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü’nün katılımıyla Köln, Cinedom sinemasında gerçekleşti.

“Ayakta Alkışladılar”
Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, senaryosu Şebnem Burcuoğlu ve Kıvanç Baruönü’ne ait olan Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi, Londra’daki özel gösteriminin ardından bu kez Almanya’daydı. Film boyunca, kahkahası eksik olmayan seyirci, filmin sonunda salonda filmi kendileriyle birlikte izleyen oyuncuları ayakta alkışladı.

“Seyircinin Varlığı Bizi Güçlendiriyor”
Filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü, “ Siz filmi biz de sizi seyrettik, enerjiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz.” Dedi. Filmde Efsun karakterini canlandıran Ezgi Mola, “Sizin varlığınız bizi çok güçlendiriyor. Çünkü bir şeyler yaptığımızda ancak bunu sizlerle paylaştığımızda iyi hissediyoruz. O yüzden asıl bizim sizi alkışlamamız gerekiyor, iyi ki varsınız” dedi. “Her yerde sevgi ve güler yüzle karşılanıyoruz ama yine de bir fark oluyor yurt dışında. Burası ülkeye de uzak olduğu için ailelerinden uzun zamandır görmedikleri birine sarılıyor gibi bir özlem var , bunu hissediyoruz.” Yorumunda bulundu.

Selfie geleneğini bozmadılar
Gösterim sonrası, seyirciyle selife geleneğini bozmayan Kocan Kadar Konuş Diriliş ekibi, salonu dolduran seyirciyle fotoğraf çektirdi.

kocan kadar konus2

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.