Kocaeli İzmit’te futbolda geleceğin yıldız bir araya gelecek

Kocaeli’de İzmit Belediyesi, Kocaelispor’un efsane isimlerinden Kamuran Akşar anısına düzenleyeceği futbol turnuvasında geleceğin yıldız adaylarını bir araya getirecek.

KOCAELİ (İGFA) – Kentin en önemli markası Kocaelispor’un değerlerine ve efsanelerine sahip çıkarak yeşil-siyah renklere olan sevginin gelecek nesillere aktarılması adına çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, kulübün efsane isimlerinden Kamuran Akşar adına futbol turnuvası düzenleyecek.

U11 kategorisinde düzenlenecek olan futbol turnuvasına başvurular ise başladı.

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği Kamuran Akşar Turnuvası’na katılmak isteyen İzmit’in futbol kulüpleri, 15 Haziran Çarşamba günü mesai saatinin bitimine kadar İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne 0262 318 00 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilecekler.

İzmit Belediyesi Kamuran Akşar Turnuvası, 20-24 Haziran tarihlerinde Cephanelik Spor Tesisleri’nde saat 09.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.