Kocaeli İzmitlilerin Ramazan ayında da ilk tercihi Gülümse Kafe oldu

İzmit Belediyesi Gülümse Kafe, Ramazan ayı boyunca her akşam yüzlerce İzmitlinin tercih ettiği ilk mekân oldu.

KOCAELİ İGFA- Kaliteli ve ucuz hizmetin İzmit’teki adresi olan Gülümse Kafe, Ramazan ayında da fark yaratıyor. Paylaşma ve yardımlaşmanın simgesi olan Ramazan ayı boyunca her akşam iftar organizasyonlarına ev sahipliği Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Gülümse Kafe, iftar sonrası gerçekleştirilen fasıllarla da nostaljik günleri vatandaşlara yaşattı.

Personellerinin güler yüzlü sunumu ile vatandaşlara uygun fiyata kaliteli hizmet ve yöresel tatları sunmaya devam eden İzmit Belediyesi Gülümse Kafe, iftar sonrası da vatandaşların ilk tercihi oluyor. Açık ve kapalı mekânıyla hizmet veren Gülümse Kafe, koyu çay ve kahve sohbetlerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca İzmit Belediyesi Çınar Halk Market’teki doğal ve ekonomik ürünlerin bir kısmı da Gülümse Kafe’de oluşturulan reyonlar da vatandaşlara sunuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.