KKTC’den Aziz Yıldırım’a tam destek

Kuzey Kıbrıs’ta yaşayan FENERBAHÇELİLER Aziz Yıldırım’a tam destek verdi…

İŞTE!!! KKTC FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI

Bizler Kuzey Kıbrıs’ta yaşayan FENERBAHÇELİLER olarak, siz sayın Aziz Yıldırım’a burda özellikle sosyal medyada yapılan acımasızca eleştirilere ve FENERBAHÇELİLİK duruşuyla bağdaşmayan Ali Koç yandaşlarını hayretle ve üzülerek izliyoruz. Bizler FENERBAHÇE gibi bir ulu çınarın en önemli taşlarından biri olan ve kulüp nezdinde kalesi olarak bilinen bir yerde FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI makamındaki kişiye bu denli ağır eleştiriler bizleri çok derinden etkilemiştir ve bizler de KKTC FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ üyeleri olarak tamamı ile siz Aziz Yıldırım’ın destekçisi olduğumuzu bilmenizi ister seçimlerde başarılar dileriz.

KKTC FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ ÜYELERİ

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.