‘Kızılcık Şerbeti’ Angola ve Mozambik’te ekranlara gelecek

Türkiye’de yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ve gündemden düşmeyen ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi, Angola ve Mozambik’te yayınlanacak.

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi, dünyaya yayılmaya devam ediyor.

Global Agency’nin uluslararası dağıtımını üstlendiği dizi, 3 Temmuz’dan itibaren Angola ve Mozambik’te de izleyiciyle buluşacak. ZAP Novelas kanalı “A Força do Amor” adıyla diziyi ekrana getirecek.

Melis Civelek ile Zeynep Gür‘ün yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.