Kızılay son iftar yemeği Gültepe’de

Türk Kızılay İzmir şubesi, Ramazan ayı için gerçekleştirdiği iftar yemeklerinin sonuncusunu Gültepe semti ile tamamladı.
Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları Derneği İzmir Konak Şubesi’nin bağışlarıyla Türk Kızılay İzmir şubesi, Gültepe semtinde yılın son iftarını gerçekleştirdi. Kavurma, pilav, çorba ve tatlıdan oluşan 2000 kişilik menü hakla sunuldu. Ezanla birlikte oruçlar açılırken dualar edildi. Iftara yoğun katılım oldu.
Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları Derneği İzmir Konak Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Kılıç, “Ramazan ayı paylaşım ayı. Mübarek Ramazan’ın Sonuna Geldik. Çok güzel bir etkinlik oldu. 7’den 70’e bütün halk yoğun ilgi gösterdi. Böyle bir etkinliğe sponsor olduğumuz için mutluyuz. Birçok organizasyona sponsor olup daha çok etkinlik gerçekleşireceğiz. Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için çok önemli. Yapılan hayırlar şehitlerimizin ruhuna gazilerimizin onuruna gerçekleşiyor. Daha birçok etkinliğe de böylelikle yapacağız” dedi.
İftarda Dernek Başkanı Yusuf Sincar, dernek başkan yardımcısı Mehmet Kılıç ve şube sekreteri Hüdaverdi Aksu, konuklarla yakından ilgilendi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.