“Kıyamet Deneyi: Aporia” 12 Temmuz’da sinemalarda

Azerbaycanlı dahi yönetmen ve senarist Rec Ravan, alışık olmadığımız bir yapımla beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye, Azerbaycan ve Amerika’ da vizyona girecek olan film, aşk ,ihanet ve yaşayan ölüleri konu alarak izleyiciyi çok şaşırtacağa benziyor. Korku, aksiyon, gerilim ve aşk gibi konuları senaryosunda ustaca bir araya getiren “Kıyamet Deneyi: Aporia” filmi, yapılan bir deney sonucu ortaya çıkan gerilim dolu olaylar silsilesini ustaca işliyor. Film, muhteşem görsel efektler ve dudak uçuklatan sahneleri sinemaseverlerin beğenisine sunuyor.

blank

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Türkiye’de alışık olduğumuz korku film klişelerinin dışına çıkan bu yapımda iki insanın çaresizliği ve zombilerle mücadelesi anlatılıyor. Türkiye’de yapılmayanı vaat eden bu filmde hem korkacak hem de şaşıracaksınız.

blank

ÜÇ AYRI ÜLKE ÜÇ AYRI YAPIMCI TEK FİLM İÇİN BİR ARADA

“Kıyamet Deneyi : Aporia” filminin yapımcılığını Can Medya, BDAmerica ve Sultansoy üstlendi.

12 Temmuz’da Türkiye sinemalarında yer alacak olan yapım, Amerika’ da Eylül ayında Azerbaycan’da ise Ekim – Kasım aylarında gösterime girmeyi planlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.