Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filminde partneri Büşra Develi oldu

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur karakterine geride bıraktığımız sezon hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ, dört yıl sonra sinemaya dönmeye hazırlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filminde partneri Büşra Develi oldu.

Cesur ve Güzel dizisinin final yapmasından ardından, sinema çalışmalarına hız veren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşı Büşra Develi olacak. Yurt içi ve dışında birçok ödül alan ‘Kelebeğin Rüyası’ filminin ardından dört yıl beyaz perdeye ara veren oyuncunun yeni projesinin detayları belli olmaya başladı.

Önümüzdeki ay Kaş’ta çekimleri başlayacak filmde Tatlıtuğ’un partneri Büşra Develi oldu.

Son olarak ‘Fi’ dizisinde rol alan Develi’nin rolü için hazırlıklara başladığı öğrenildi.

Yapımcılığını Fırat Parlak ve Koray Şahin’in sahibi olduğu 25 Film’in üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda Bora Egemen oturacak.

Film için daha önce Meryem Uzerli, Seranay Sarıkaya, Büşra Pekin ve Hande Soral’ın da adları konuşulmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.