Kıvanç Tatlıtuğ’un projesine Kenan Sofuoğlu’ndan vize!

Dünya SuperSport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, kendi hayatının anlatılacağı ve başrolde Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı filmi olumlu karşıladığını söyledi.

Dünyaca ünlü motosikletçi Kenan Sofuoğlu, kendisi gibi motosiklet tutkusu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un kendi hayatını canlandırmak istemesi hakkında konuştu. Sofuoğlu, hayatının film olacağı yönündeki bu iddiaları internet ve gazetelerden duyduğunu belirtti.

Kariyerine 2 sene biçti

Bu durumdan mutlu olduğunu belirten Sofuoğlu, ‘’Tatlıtuğ’un benim hayatımı oynamak istemesi hoşuma gitti. Gerçekleşir veya gerçekleşmez bunu bilmiyorum. Ama ben kariyerimi noktaladıktan sonra düşünüyorum’’ dedi. Mesleki planlaması hakkında da açıklamalarda bulunan sporcu ‘1-2 sene daha yarışıp bir şampiyonluk daha başarırsam ondan sonra kariyerimi noktalamayı düşünüyorum. O saatten sonra artık filmin yapılması mümkündür” diye konuştu. Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.