Kıvanç Tatlıtuğ’dan o karelere engelleme

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile Hawaii’de gizlice çekilmiş fotoğrafların “özel hayatın gizliliğini ihlal edici nitelikte” olduğunu belirterek mahkemeden kaldırtma kararı çıkarttı.

2016 yılında Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti balayı için Hawaii’yi tercih etmişti. Balayı oteli olarak bilinen Andaz Maui at Wailea’da tatil yapan çiftin fotoğrafları gizlice çekilmiş ve birçok internet sitesinde yayımlanmıştı. Tatlıtuğ, ‘eşiyle olan görüntülerinin gizlice çekilerek yayımlanmasından rahatsızlık duyduğu ve bu paylaşımların özel hayatın gizliliğini ihlal edici nitelikte olduğunu’ belirterek “Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer Hawaii’de tatilde” haberlerine erişimin engellenmesi talebinde bulundu. İstanbul 3.Sulh Ceza Hâkimliği, Tatlıtuğ’un talebini kabul ederek, haberlere erişim engeli getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.