gazetemag tv

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Netflix sürprizi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Settar Tanrıöğen’in başrolü paylaşacağı Kemal Varol’un Aşıklar Bayramı adlı romanından uyarlanan film Netflix’te yayınlanacak. Filmi ödüllü yönetmen Özcan Alper yönetecek.

Kıvanç Tatlıtuğ, OGM Medya’yla Netflix için ilk sezonunu çektiği Bir Denizaltı Hikâyesi kod adlı dizinin ardından sinema filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Ödüllü yönetmen Özcan Alper’in yöneteceği film, Kemal Varol’un Âşıklar Bayramı adlı romanından uyarlandı.

Oğul rolünü Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı filmin baba rolünde ise usta oyuncu Settar Tanrıöğen yer alacak. Aynı zamanda bir yol hikâyesi olan filmin çekimleri Eylül ayında İstanbul dışında yapılacak. Film ortak yapımcılığını ise Nar Film üstlenecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.