gazetemag tv

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Katie Holmes yorumu

Aynı filmde oynamaları için teklif götürülen Katie Holmes’ın “Kıvanç Tatlıtuğ’u tanımıyorum.” şeklindeki sözlerine yakışıklı oyuncudan benzer bir cevap geldi.
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçen gün Akmerkez’de görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ’ya, Katie Holmes sorulduğunda “O kim” diyerek Holmes’i Tİ’ye aldı.

“KIVANÇ’I TANIMIYORUM” DEYİP REDDETMİŞTİ

Kıvanç Tatlıtuğ’un ABD yapımı bir filmde rol alacağı öğrenilmişti. Çekimlerine ay sonunda ABD’de başlanması planlanan film için Kıvanç Tatlıtuğ’a partner olarak, Katie Holmes’a teklif götürülmüştü. Holmes “Kıvanç Tatlıtuğ’u tanımıyorum.” diyerek teklifi reddetmişti.

KIVANÇ DA AYNISINI YAPTI

Önce ki gün Akmerkez’de alışveriş turuna çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, habercilerin sorularından kaçmak istedi. Holmes’in film teklifini reddettiği sorulunca “Kim” diyerek tanımamazlıktan geldi.

“BÖYLE ŞEYLER HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Tatlıtuğ, “Bunlar önemsiz şeyler, böyle şeyler hakkında konuşmak istemiyorum. Acelem var.” diyerek alışverişini yarıda bırakıp AVM’den ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.