Kıvanç Tatlıtuğ’dan Elçin Sangu ve bebek yorumu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti geçtiğimiz gün Hawaii’ye gittikleri balayından geri döndüler. Balayı sonrası reklam filmi için kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ, her şeyin çok güzel gittiğini söylerken, çocuk konusu açıldı. Yakışıklı oyuncu ”Çocukları çok seviyorum. Neden olmasın?” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’le balayı için gittikleri Hawaii’den döndükten sonra Reklam filmi için kamera karşısına geçti. Tatlıtuğ’un iki yıldır yüzü olduğu bankanın yeni reklam çekimleri Karaköy’de saat 08.00’de başladı, 18.00’e kadar devam etti. Partneri İlker Ayrık’la kamera karşısına geçen oyuncuyu stil danışmanlığını yapan eşi Başak Dizer de yalnız bırakmadı.

ELÇİN SANGU İÇİN NE DEDİ?

Yazın rol alacağı dizinin çekimlerine başlayacaklarını söyleyen oyuncu, partner olarak Elçin Sangu’yu istediği haberlerini ise “Alakası yok” diyerek yalanladı.

ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM, NEDEN OLMASIN

Evliliğinden konu açılınca her şeyin şahane gittiğini söyleyen Tatlıtuğ, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna “Bu işler kısmet. Çocukları çok seviyorum. Neden olmasın?” cevabını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.