Kıvanç Tatlıtuğ: Yeni projelere odaklandım

Kıvanç Tatlutuğ, geçtiğimiz gün düzenlenen Altın Objektif Ödül Töreni’ne katıldı.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz gün Altın Objektif Ödül Töreni’ne katıldı. Geçtiğimiz aylarda rol aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı filmindeki rolü ile ‘Yılın Sinema Oyuncusu’ ödülü alan Tatlıtuğ, törenden önce magazin muhabirleriyle sohbet etti. Ünlü oyuncu sorulan soru üzerine “Bir yurtdışı tatili yaptım ve enerjim çok iyi. Yeni projelere odaklandım. Yıllardır hep birlikte, gerek sırt sırta, gerek omuz omuz gerekse çeşitli zor zamanlarımızda sizlerde işlerinizi yapıyorsunuz. Ben kesinlikle her durumu anlayışla karşılıyorum. Bu da tabii ki hepinizin mesleği. Bunun için de bizim hoşumuza gidecek şeyleri yazmaları kadar yazmamaları da var. Bu gayet normal. Benim açımdan yıllardır hiçbir problem olmadı.” açıklaması yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.