Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe’nin yüzünü ilk kez paylaştı

Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla oğlu Kurt Efe’nin yüzünü ilk kez gösterdi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt Efe’nin siyah beyaz karesi sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer 2016 yılında Paris’te nikah masasına oturdu. Magazin basınının gözde çiftlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer 2022 yılında Kurt Efe adını verdikleri oğullarını kucağına alarak evliliklerini taçlandırdı. Ünlü çift, oğulları Kurt Efe’yi kucağına alarak büyük mutluluk yaşadı.

KIVANÇ TATLITUĞ OĞLU KURT EFE’NİN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ

Aile dizisi ile ekranlara dönmüş olan final yapması ile vaktini ailesiyle geçirmeye başlayan Tatlıtuğ’dan şaşırtan hamle geldi. Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe’nin yüzünü ilk kez gösterdi.

Oyuncu, iki yaşındaki oğluyla karesine, “Papalina” notunu düşüp, nazar boncuğu emojisi koydu. İşte o paylaşım…

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.