gazetemag tv

Kıvanç Tatlıtuğ kaslı görüntüsüne yeniden kavuştu

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 2 yıl önce ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi öncesi kampa girip kas yapmıştı. Ancak sonrasında ekranlardan uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ sporu bırakmıştı. Geçen Şubat’ta Başak Dizer ile evlendikten sonra tam bir ev erkeği olmuş, iyice kilo almıştı. Yeni dizisi ‘Siyah Beyaz’ için hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ 2 ay önce eğitmen eşliğinde antrenmanlara ve diyete başladı. Önceki gün eşi ve babası ile tatil yaptığı Bodrum – Yalıkavak’taki evinin önünde fotoğrafı çekilen Kıvanç Tatlıtuğ emeklerinin karşılığını almış gibi görünüyordu.

gazetemag.com-kivanc tatlitug

Kaslı görüntüsüne yeniden kavuşan yakışıklı oyuncu adeta güç gösteri yaptı. Arabasının bagajından köpeğinin kulübesini yardım alamadan, tek başına kaldıran Tatlıtuğ objektiflere böyle yansıdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.