Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in oğlu Kurt Efe için hastaneye ünlü akını

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti geçtiğimiz günlerde oğulları Kurt Efe’yi kucağına aldı. Alperen Duymaz, Duygu Sarışın, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimler Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in oğlu Kurt Efe’yi görmek için hastaneye akın etti.

2016 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te nikah masasına oturan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist eşi Başak Dizer’den güzel haber geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti 15 Nisan Cuma sabahı Kurt Efe ismini verdikleri oğullarını kucağına aldı. Ünlü çift, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

blank

Ünlü isimler, çiçeği burnunda anne-baba ve oğulları Kurt Efe’yi hastanede ziyaret etti. Alperen Duymaz, Rıza Kocaoğlu ve yeni sevgilisi Selin Işık, Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı çifti de hastaneye gelenler arasındaydı.

Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy’un sette olduğunu ifade ederek Kurt Efe hakkında “Çok güzel, çok tatlı… Bir hayli keyifli bir anneyle bebek gördüm.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.