gazetemag tv

Kıvanç Tatlıtuğ, Hollywood yolunda

Yeni sezonda ekranda olacak olan ünlü oyuncu, Hollywood yapımı bir filmde rol almanın peşinde. Takvim’den Özge Gürcan’ın özel haberine göre Türkiye’nin son yıllardaki en gözde ve başarılı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, gözünü Hollywood’a dikti. Çekimleri Haziran sonunda başlaması planlanan bir diziyle yeni sezonda ekranda olacak olan ünlü oyuncu, Hollywood yapımı bir filmde rol almanın peşinde…

DESTEKÇİSİ YÖRENÇ

Bu uğurda geçtiğimiz yıllarda Amerika’ya giderek dil ve oyunculuk eğitimi alan Kıvanç Tatlıtuğ, sık sık gittiği ABD’de otelde konaklamaktan sıkıldı ve burada ‘ev’lendi. Yakışıklı oyuncunun, film sektörünün kalbinin attığı Los Angeles’tan önceki aylarda da bir ev satın aldığı ortaya çıktı. Şimdilerde eşi Başak Dizer’le Amerika’da olan Kıvanç Tatlıtuğ’un buraya gitmekteki asıl amacının ünlü yapımcılarla görüşmek olduğu öğrenildi. Tatlıtuğ’un en büyük destekçilerinden biri de Los Angeles’ta komşu olduğu, Aşk-ı Memnu’da birlikte çalıştığı senarist ve yönetmen Ece Yörenç.

MORAL DEPOLUYOR

Bir süredir ABD’de olan başarılı yönetmen, burada birçok ünlü yapımcıyla tanıştı. Ece Yörenç’in çok başarılı bulduğu ve kardeşi gibi sevdiği Kıvanç Tatlıtuğ’u da bu yapımcılarla tanıştırmaya başladığı öğrenildi. Yeni dizisinin çekimleri başlayana kadar Los Angeles’ta kalacak olan yakışıklı oyuncu, burada sinema filmiyle ilgili görüşmeleri yapıp Türkiye’ye öyle dönecek. Kıvanç Tatlıtuğ, Los Angeles’ta sinemadaki hayali için çalışmalar yaparken bir yandan da eşi Başak Dizer’le etrafı gezerek moral depoluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.