“Kıvanç Tatlıtuğ dünya starı olur ama korkuyor!”

Eski oyuncu Tarık Tarcan, Cüneyt Arkın’ın star olmak için gittiği ABD’de bir yapımcıyla yaşadığı diyaloğu anlattı.

80’li ve 90’lı yılların ünlü mankeni ve oyuncularından Tarık Tarcan, efsane isim Cüneyt Arkın hakkında kimsenin bilmediği bir hikâyeyi gün yüzüne çıkardı. Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuklarını beğendiğini özellikle Kıvanç’ın Amerika’da bir star olabileceğini ifade eden Tarcan, bu esnada Cüneyt Arkın’ı örnek göstererek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tarcan, “Cüneyt abi yakışıklı bir adamdı. “Dünya starı olabilir” diye ABD’ye götürüyorlar. Adam soruyor “Kaç filmin oldu?” diye, Cüneyt abi de “300 filmim oldu” diyor. Adam şaşırıyor. Yapımcı Cüneyt abinin dalga geçtiğini düşünerek kovuyor. Adamlar ömürleri boyunca 30 film çeviriyorlar. Bu olacak şey değil” diye konuştu.

blank

KIVANÇ KORKUYOR

Tarık Tarcan, Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili olarak “Kıvanç’a ‘Oğlum Amerika’ya git’ dedim. Kıvanç bir dünya starı yapılabilir. Ama korkuyor sanırım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.