Kıvanç Tatlıtuğ “Bir Denizaltı Hikayesi” çekimlerinde Coronavirus’e karşı özel önlem aldı

Kıvanç Tatlıtuğ’un, yeni dizisinin setinde, Coronavirus salgını nedeniyle setin tahsis ettiği karavan yerine kendi aracını kullanmayı tercih ettiği iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un, Özge Özpirinçci ile kamera karşısına geçtiği Bir Denizaltı Hikayesi adlı dizisinin çekimlerinde Coronavirus’e karşı özel önlem aldığı konuşuluyor.

Tüm dünyaya kabus gördüren salgına karşı tedbiri elden bırakmayan 37 yaşındaki oyuncu, setin kendisine tahsis ettiği karavanı kullanmak yerine kendi aracını tercih ediyor.

Akşam gazetesinden Recep Aslan’ın haberine göre, doğa tutkusuyla bilinen Tatlıtuğ, geçtiğimiz aylarda 750 bin TL’ye satın aldığı karavanını sette her gün hazır tutuyor.

Görüntüsüyle askeri bir aracı andıran karavanda; hareket halindeyken motordan aldığı güçle şarj olan bataryanın, araç kamp moduna geçtiğinde güneş paneli üzerinden şarj olma özelliği bulunuyor.

Özge Özpirinçci ile Kıvanç Tatlıtuğ’dan ilk kareler

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.