gazetemag tv

Kıvanç Baruönü şimdi de ‘Hedefim Sensin’ ile beyazperdede

Bugüne kadar yönetmenliğini üstlendiği tüm filmlerle Türkiye’de ve Avrupa’da milyonları güldüren Kıvanç Baruönü şimdi de ‘Hedefim Sensin’ ile beyazperdede!

Son dönemin en popüler yönetmeni Kıvanç Baruönü’nün 8. sinema filminde, daha önceki sinema filmlerinde de olduğu gibi, komedi denince ilk akla gelen usta isimler bir arada!

blank

Baruönü, Hedefim Sensin’de Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu ve Erkan Can ile yine unutulmaz filmler listesine girecek bir filme imza attı.

Barönü, bugüne dek, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Tolga Çevik , Gupse Özay, Ezgi Mola gibi Türkiye’yi en çok güldüren isimlerin gişe rekortmeni filmlerini yönetti.

Baruönü son filminde de Türkiye’nin çok sevilen iki ismi Ata Demirer ve Demet Akbağ ile ilk kez birlikte çalıştı.

blank

Senaristlik ve görsel efekt süpervizörlüğü de yapan Kıvanç Baruönü’nün filmografisi şöyle:

G.O.R.A. 2004 (Yardımcı Yönetmen ve Görsel Efekt Süpervizörü)

ARİF v 216 2018

KELEBEĞİN RÜYASI 2013 (Prodüksiyon Tasarımcısı)

PATRON MUTLU SON İSTİYOR 2014

KOCAN KADAR KONUŞ 2015 (Senarist ve Yönetmen)

GÖRÜMCE 2016

KOCAN KADAR KONUŞ: DİRİLİŞ 2016 (Senarist ve Yönetmen)

HEDEFİM SENSİN 2018

Kıvanç Baruönü, hem son filmi Hedefim Sensin’i, hem de kendi yönetmenlik hikayesini SE7EN Mecmua dergisinin Aralık sayısında anlattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.