Kısa film severlere BluTV’den “Çürük” sürprizi

Seçkisiyle kısa film severlere zengin bir içerik sunan BluTV, seyircileri yeni örneklerle buluşturmaya devam ediyor. Özellikle yer aldıkları komedi türündeki dizilerle çok sevilen oyuncu çift Derya Karadaş ve Haki Biçici’nin birlikte ilk kez kamera karşısına geçtikleri kısa film ‘Çürük’, BluTV’de izlenebilecek.

BluTV, KısaKes ve Sabancı Kısa Film Festivali gibi önemli festivallerin seçkisinde yer alan ödüllü ve öne çıkan kısa filmlerin ardından kısa film içeriğine yeni yapımlar eklemeye devam ediyor.

Sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da seyircilerle buluşan, yönetmenliğini filmin senaryosunu da kaleme alan Barış Fert ile Hikmet Güler’in üstlendiği, Türkiye’nin başarılı kadın görüntü yönetmenlerinden Deniz Eyüboğlu’nun yer aldığı ‘Çürük’, BluTV’de sinemaseverlerle buluşacak.

Ekranların sevilen çifti Derya Karadaş ve Haki Biçici’yi ilk defa bir projede buluşturan filmde Mehmet ve Sibel, evin banyosundan gelen kötü koku yüzünden tartışmaya başlarlar. Ancak bazı kokuların kaynağı bulunsa da asla giderilemeyeceğinin farkına varmaları vakit alacak.

blank

Gösterildiği festivallerden ödüllerle ayrılan ‘Çürük’, sadece BluTV’de izlenebilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.