Kırmızı Oda, reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde yer aldı

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen ikinci bölümüyle yine reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde yer aldı.

Sosyal medyada en çok etkileşim alan dizi olarak öne çıkan ve trend listesinin zirvesine çıkan ‘Kırmızı Oda’, Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak Türkiye’yi ekran başına kilitlediğini kanıtladı.

İlk bölümün ilgi gören karakterleri Meliha (Evrim Alasya) ve Mehmet’in (Salih Bademci) hikayelerinin devam ettiği ve geçmişlerine dair gizemlerin ortaya döküldüğü bölümün yeni karakteri, Melisa Sözen’in canlandırdığı Alya’ydı. Karakteri ve davranışlarıyla klinikteki herkesin ve Doktor Hanım’ın sabrını zorlayan Alya’nın öyküsü seyirciden büyük ilgi gördü.

‘Kırmızı Oda’nın finalinin ardından yayınlanan üçüncü bölüm fragmanı ise yeni bölüm için beklentinin zirve yapmasına neden oldu.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği ‘Kırmızı Oda’da Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.