“Kırmızı Oda” altıncı bölümüyle de reytinglerin zirvesini bırakmadı

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen altıncı bölümüyle de reytinglerin zirvesini bırakmadı.

Sosyal medyada yüksek etkileşim alarak trendlerin bir numarasında yer alan ‘Kırmızı Oda’, Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde birinci olarak yine zirvede yer aldı ve cumanın en çok izlenen yapımı olmayı özelliğini sürdürdü.

Altıncı bölümde Doktor Ayşe, annesinin ölümünün travmatik etkisinden kurtulamayan Osman’ın yüzünü gülümsetmeyi başardı. Öfke problemi nükseden Alya (Melisa Sözen), kendine inanmaya başlayarak tedavisinde önemli bir yol kat etti. Ceyda’yı kurtarmayı kafasına koyan Ahmet (Emre Kınay), soluğu hastanede yatan eski eşinin yanında aldı. Meliha (Evrim Alasya) ise kızının hayalinin peşinden çaresizce gidip hayati bir kararın eşiğine geldi.

Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği sezonun flaş dizisi ‘Kırmızı Oda’da; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı rol alıyor.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 16 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.