Kırık kalp sendromundan öldü!

George Michael’ın üçüncü ölüm yıldönümünde ölen George Michael’ın kız kardeşi, kardeşinin ölümünü atlatamadığı için öldüğü açıklandı.

İngiliz şarkıcı George Michael 25 Aralık 2016’da 53 yaşında kalp yetmezliğinden ölmüştü. George Michael’ın kız kardeşi Melanie Panayiotou (55), şarkıcının 3’üncü ölüm yıl dönümünde İngiltere’deki evinde ölü bulundu.

ÖLÜMÜNÜ ATLATAMAMIŞTI

Melanie’nin ‘kırık kalp sendromu’ndan öldüğünü açıklandı. 2 kardeş, birbirine çok yakındı. Şarkıcının ölümünü bir türlü atlatamayan Melanie inzivaya çekilmiş, aşırı kilo almıştı.

blank

MİRAS ABLAYA KALDI

George Michael’ın sevgilisi Fadi Fawaz’ın, şarkıcının evinden mahkeme kararıyla çıkartılma süreci de Melanie’yi yıpratmış, sonunda kalp krizi geçirmesine yol açmıştı. George Michael 98 milyon sterlinlik servetini 2 kız kardeşine bırakmıştı. Çocuğu olmayan Melanie’nin ölümüyle miras ablaları Yioda Panayiotou’ya kaldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.