Kırgın Çiçekler’de Emre Aydın sürprizi

Atv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’in 96. bölümüne sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak katılıyor.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler, izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Yayınladığı ilk günden bu yana büyük hayran kitlesine sahip olan dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümüne ünlü sanatçı Emre Aydın damgasını vuracak. Sanatçı konuk oyuncu olarak katıldığı bölümde “Beni Vurup Yerde Bırakma” şarkısını ilk kez ekranda söyleyecek. Kırgın Çiçekler ve Emre Aydın hayranlarının ilgiyle izleyeceği yeni bölümde sürprizler bu kadarla da kalmayacak. Emre Aydın dizide Serkan karakterini canlandıran Mehmet Aykaç ile de Sen Beni Unutumazsın şarkısına düet yapacak. Aykaç; “Emre Aydın gibi bir sanatçıyla aynı sahneyi paylaşmak benihem mutlu etti hem de heyecanlandırdı. Sahneyi çekerken ve birlikte şarkıyı söylerken çok keyif aldık. Umarım izleyicide bizi beğenir” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.