Kiralık Aşk’ın Koriş’i Onur Büyüktopçu Ebru Şallı’ya konuştu

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koriş karakteriyle kısa zamanda fenomenleşen Onur Büyüktopçu, Cumartesi günleri Tv8’de canlı yayınla ekrana gelen Ebruli’nin canlı yayın konuğu oldu… Programda kendisi hakkında bilinmeyenleri Anlatan namı diğer Koriş, Ebru Şallı’nın “Koriş’i sen oynamasaydın kimin oynamasını isterdin” sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırttı. Büyüktopçu, Ebru Şallı’nın ilginç sorusuna Sarp Apak’ın Koriş karakteri için ideal bir oyuncu olabileceğini söyledi ve canlı yayında olay itiraflar yapmaya devam etti!..

“KORİŞ KARAKTERİ İÇİN
9 KİLO ALDIM “

Canlı yayında yaptığı itiraflarla programa damga vuran Onur Büyüktopçu, Koriş karakterinin hayatındaki olumsuz etkilerini de söylemeden geçmedi. Aslında fazla yemek yemeği sevmediğini söyleyen ünlü oyuncu, rol için 9 kilodan fazla aldığını ve gittiği mekanlarda yemek yerken insanların kendisine ilginç bir şekilde bakmasından da rahatsız olduğunu söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.