“Kiralık Aşk” zirveyi bırakmıyor

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle bu hafta da tüm kategorilerde günün en çok izlenen yapımı oldu.

Ömer’den Defne’ye evlilik teklifi!

Dün akşam yirminci bölümüyle ekrana gelen dizinin final sahnesine Ömer’in Defne’ye evlilik teklif ettiği sahne damgasını vurdu. Romantik bir dans eşliğinde gerçekleşen sahne sosyal medyada da çok konuşuldu.

Kiralık Aşk; Tüm kişilerde yüzde 9,32 reyting, yüzde 23,19 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 10,64 reyting ve yüzde 26,53 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 10,22 reyting ve yüzde 24,3 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Sosyal medyada da çok konuşuldu.

Kiralık Aşk #bizoldukbile hastagi ile gece boyunca Türkiye gündemine birinci sıradan giriş yaptı ve sosyal medyada da çok konuşuldu.

Kiralık Aşk, her Cuma 20:00’de STAR’da!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.