“Kiralık Aşk” bu hafta da birinciliği bırakmadı

Dizi, iki grupta da zirvedeki yerini korudu ve sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu…

Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren, Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın başrollerinde ekrana gelen dizi, dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Kiralık Aşk’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümü; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,28 reyting ve yüzde 20,7 izlenme payı alarak birinci oldu. Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 7,82 reyting ve yüzde 18,02 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Sosyal medyada da çok konuşuldu.

Kiralık Aşk #canımseninleolmakistiyor hastagi ile gece boyunca Türkiye gündemine birinci sıradan giriş yaptı ve sosyal medyanın en çok konuştuğu dizi oldu.

Kiralık Aşk, her Cuma 20:00’de STAR’da!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.