Kimse tanıyamadı… Halit Ergenç yıllar sonra sakalını kesti!

Başarılı oyuncu Halit Ergenç, yeni rolü için imaj değişikliğine giderek sakallarını kesti. Ergenç’i yıllar sonra sakalsız görenler, ünlü sanatçıyı tanımakta zorluk çekti.

Halit Ergenç, önceki gün Zorlu Center’daydı. İki ayrı kitabevine uğradıktan sonra çıkışa yönelen oyuncu, karşılaştığı habercilerle ayaküstü sohbet etti. Sakallarını kestiği görülen Ergenç’in bu halini görenler hayrete düştü.

“O ZAMAN TEKRAR KONUŞURUZ”

Ergenç, Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağı yeni filmi “İlk Adım 1919”la ilgili sorulara şu yanıtı verdi: “Henüz filmin çekimlerine başlamadık. Başrolü kiminle paylaşacağım hakkında da henüz bir bilgim yok. İlerleyen zamanlarda her şey netleşir, o zaman tekrar konuşuruz.”

blank

SAKALSIZ HALİT

Halit Ergenç, uzun bir süre sonra sakalsız haliyle görüntülendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.