Kıbrıs’ta Fenerbahçe coşkusu

KKTC Fenerbahçeliler Derneği, sarı-lacivertliler için unutulmayacak bir gece imza attı

Kıbrıs’ta Fenerbahçe çıkarması

KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlediği 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlaması, takımın Kıbrıs taraftarlarını bir araya getirdi.

KKTC Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen ’19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’ kutlamaları Vuni Place Hotel& Viva Gazinoda yapıldı. Gecede sahne Türkiye’nin sevilen sanatçı Ferhat Göçer en güzel şarkılarını Fenerbahçe taraftarları için seslendirdi.

Kıbrıs’taki Fenerbahçe taraftarlarını bir araya getiren etkinliğe, İlyas Bulcay Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy şube başkanı ve Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Orhan Zeki Ak fenerbahce.org sitesi müdürü Kemalettin Şentürk FBSK Scout ekibi üyesi ve antrenör Hakan Hanoğlu İşadamı, ekonomist ve sosyal medya FB sempatizanı yazar yanı sıra KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban, KKTC Fenerbahçeliler Derneği Basın sözcüsü Orhan İsmailoğlu yönetim kurulu ve yaklaşık 570 taraftar yer aldı.

blank

Gecede Ferhat Göçer’in söylediği Fenerbahçe marşlarına taraftarlar da eşlik etti. Fenerbahçeliler, bayrak sallayarak 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nü coşkuyla kutladı.
H&V ajans mankenleri ise KKTC Fenerim ürünlerini tanıtan bir defile düzenledi.

Açık artırmada üç imzalı forma satıldı.

Gecede ise bu yıl Euro Lig’de Şampiyon olan Fenerbahçe Basketbol takımı üç imzalı forması açık artırmaya çıkarken her forma 14 Bin TL’den üç forma gönüllü Fenerbahçeli işadamları ve iş kadınları tarafından alındı.

Açık artırmada Özlem Özbekoğlu, Ali Başman, ve Mustafa Ahmet Raşit formayı alan isimler oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.