Kıbrıs’ın Fatihi “Fatih Ürek”

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Fatih Ürek, Kuzey Kıbrıs’ta verdiği konserde tatil yapmaya gelen tüm misafirleri coşturdu. Ürek, hareketli şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla hayranlarını eğlendirdi.

Türk fantezi ve pop müziğinin sevilen ismi Fatih Ürek, konsere hareketli şarkılarla başlayarak sevenlerini coşturdu. Son dönemin popüler şarkılarını misafirler için söyledi. Şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla da dikkat çeken Ürek, konuklarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde hareketli şarkılara ara veren Fatih Ürek, arabesk müziğin usta sanatçılarının şarkılarını da söyledi. Şarkılara kendi yorumunu katan Fatih Ürek, alkış yağmuruna tutuldu.

blankSevenlerinin yoğun ilgisine söylediği neşeli şarkılarla karşılık veren Fatih Ürek, Kaya Artemis’te sahneye çıkmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Hayranların tüm şarkılarına eşlik ettiği sevilen şarkıcı Fatih Ürek, performansı ile tatilcileri kendisine hayran bıraktı. Yerli ve yabancı tatilciler, Fatih Ürek’in seslendirdiği şarkılarla bol bol göbek attı. Verdiği kilolarıyla dikkat çeken ve konser boyunca yerinde duramayan ünlü şarkıcı, gecede iki kostüm değiştirdi. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan ve yenilenen repertuarıyla keyifli bir akşam yaşattı.

Son dönemin popüler şarkısı” Ezhel’in Felaket” isimli parçasını kendine has yorumuyla söyleyen sanatçıya tüm salon eşlik etti. Konser sonuna doğru meşhur yılan dansı ile şovunu sonlandırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.