Kıbrıs ünlü isimlerin sahne şovlarıyla eğlence dolu bir yaz yaşanacak

Kıbrıs’ta kış aylarında otellerde gerçekleşen konserlerde çıkan ünlü isimlerle renklenen Yavru Vatan’da yazın da yıldızlar geçidi yaşanacak.

KKTC’de Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde kurulan Moe Açık Hava Sahnesi, bu yaz yıldızlar geçidine ev sahipliği yapacak. Adadaki kültürel yaşamı daha da zenginleştirmek amacıyla düzenlenecek olan etkinliklerde, birbirinden ünlü isimler, yaz boyunca, Yakın Doğu Bank sponsorluğunda sahne performanslarını sergileyecekler.

14 Haziran’da ‘Çok Güzel Hareketler 2’ ile başlayacak organizasyonlarda Moe Açık Hava Sahnesi’nde Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Güldür Güldür Show, Doğu Demirkol, Köfn, Mor ve Ötesi ve Fatma Turgut gibi isimlerin sahne şovlarıyla eğlence dolu bir yaz yaşanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.